Služby

Predaj elektronických váh

V našom e-shope Vám ponúkame široký sortiment elektronických váh renomovaných výrobcov. Radi Vám poradíme pri výbere vhodnej váhy pre Vašu prevádzku. 

Neváhajte sa na nás obrátiť aj v prípade, ak ste v našom e-shope nenašli váhu, ktorá vyhovuje Vašim potrebám. Poradíme Vám pri výbere a navrhneme vhodné riešenie.

Kontaktné údaje pre zadanie Vašej požiadavky nájdete v sekcii Kontakt.


Servis elektronických váh

Zabezpečíme pre Vás záručný a pozáručný servis na váhy ponúkané v našom e-shope, ale i váhy od iných výrobcov. U väčšiny typov váh sme schopní poruchu odstrániť, prípadne váhu diagnostikovať a nezáväzne ponúknuť náhradné riešenie. Poskytujeme profylaktické prehliadky váh, pravidelný servis a servisné balíčky podľa Vašich potrieb; justáž a kalibráciu váh certifikovanými technikmi. Zabezpečíme metrologické overenie Vašich váh.

Pre viac informácií kontaktujte naše servisné stredisko.

Prenájom elektronických váh

Nie vždy je potrebné mať váhy v osobnom vlastníctve. V prípade krátkodobých akcií (napr. inventarizácia) je jednoduchšie a hospodárnejšie uvažovať o zapožičaní váh. Ponúkame Vám na prenájom počítacie, plošinové, žeriavové alebo paletové váhy. Na požiadanie Vám radi vypracujeme cenovú ponuku na prenájom váhy. Cena závisí od počtu/typu prenajatých váh a dĺžky prenájmu.

Neváhajte nás kontaktovať.

Predaj meracích a optických prístrojov

V našom e-shope nájdete meracie prístroje pre priemysel a obchod ako napríklad silomery, merače krútiaceho momentu, hrúbky povrchu alebo dĺžky výrobcu Sauter a široký sortiment v oblasti optických prístrojov ako sú biologické, metalurgické, polarizačné mikroskopy, stereo mikroskopy, a tiež analógové a digitálne refraktometre výrobcu Kern.

Radi Vám poradíme s výberom.

Predaj manipulačnej a skladovej techniky

Prezrite si bohatú ponuku manipulačnej techniky pre Vašu prevádzku. V našom e-shope nájdete rôzne typy transportných vozíkov a rudiel,  plošinové a paletové vozíky.

Taktiež ponúkame vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky výrobcu YALE, ktoré ponúkajú efektívne riešenia aj pre tie najnáročnejšie prevádzky.

Technologické riešenia

V spolupráci s našimi partnermi Vám ponúkame rôzne technologické riešenia, ako napríklad profesionálne dezinfekčné zariadenia, ktoré sú navrhované a testované na účinnosť až 99,9%, pričom dezinfekciu zabezpečujú výkonné germicídne UV-C trubice.

V našom e-shope nájdete rôzne riešenia ako dezinfekčné lampy, brány alebo boxy.Produkty od špičkových výrobcov